NOVE PUTE ZA RAD U ŠKOLI - HZJZ I MZO!

Poštovani učenici i roditelji!

Stigle su nove UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIOLOŠKE BOLESTI COVID-19, od 25.02.2022.

Uputama je, između ostaloga, propisano da učenici i djelatnici tijekom održavanja nastave u razredima više nisu obvezni nositi maske, ali ih i učenici i djelatnici i dalje mogu nositi, ukoliko smatraju da su im potrebne, a posebno se preporučuju svim učenicima i djelatnicima s kroničnim bolestima koje mogu dovesti do težih oblika bolesti COVID-19, ako im zdravstveno stanje omogućuje nošenje maski.

Maske su obvezne tijekom prolaska ili boravka u zajedničkim prostorijama, u javnom i organiziranom prijevozu (školski autobusi).

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022

objavio: Samson Štibohar   datum: 28. 2. 2022.