Književni susret

Učenici naše škole završetak su posljednjeg nastavnog dana prije kratkih jesenskih praznika začinili književnim susretom sa suvremenom spisateljicom za djecu i mlade - Nenom Lončar. Književnica je učenicima predstavila svoja djela, a poseban je naglask bio na romanu Sve o Evi koji je od ove godine ušao na popis lektirnih djela. Dodatnu je draž susretu dodala nazočnost  ilustratora knjige, Marijana Lončara, koji je oduševljenim učenicima demonstrirao svoje crtačke vještine. Učenici su umjetnicima postavili brojna zanimljiva pitanja i u ugodnom je druženju vrijeme  proletjelo. Najaktivnija učenica, imenjakinja glavne junakinje romana Sve o Evi, na poklon je dobila upravo taj roman. Zahvaljujemo umjetnicima i Općinskoj knjižnici Krapinske Toplice koja je omogućila ovaj susret.

Priloženi dokumenti:
20191029_123857_(1).jpg

objavio: Sonja Kuštan   datum: 29. 10. 2019.