Obavijesti i aktualnosti vezane za početak 2020./2021. školske godine

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Ovim Vas putem još jednom podsjećamo da ćete sve novosti i informacije vezane za načine i organizaciju rada (smjena) u novoj, 2020./2021. školskoj i nastavnoj godini, voznom redu, te udžbenicima i ostalome (podjela navedenoga), moći pravovremeno pronaći na mrežnim stranicama škole (naslovnica) i pročitati na ulazu škole. Sama organizacija i način rada je  uvjetovano - UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021. - HZJZ i MZO preporukama i smjernicama HZJZ-a i MZO-a.

Izrađuju se - Provedbeni plan organizacije i održavanja nastave u OŠ Krapinske Toplice za 2020./2021. nastavnu godinu. Sastavni dio Provedbenog plana bit će Protokoli za učenike (RN i PN), roditelje i djelatnike s jasno definiranim uputama o postupanju tijekom boravka u školi,a s kojima će navedeni biti upoznati u najkraćem roku od njihova donošenja.

Još jednom naglašavamo da su udžbenici, te radne bilježnice, likovne mape, kutije za tehničku kulturu i atlasi naručeni od strane škole za sve učenike OŠ Krapinske Toplice; sve se financira iz proračuna MZO-a, Krapinsko-zagorske županije i Općine Krapinske Toplice te roditelji navedeno ne moraju naručivati niti kupovati!

Također, informacije o sastavima razrednih odjela prvog i petog razreda bit će objavljene na ovoj internet stranici i na ulazu u školu sredinom/krajem idućeg tjedna.

S poštovanjem,

objavio: Samson Štibohar   datum: 28. 8. 2020.