Vrlo dobri rezultati na županijskom natjecanju iz tehničke kulture!

Četvero  učenika naše škole sudjelovalo je danas, 4. ožujka, na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture. Natjecanje je održano u OŠ Janka Leskovara u Pregradi uz sudjelovanje 56 učenika iz naše županije.

Ostvarili smo sljedeće rezultate:

Leon Jagić – strojarske konstrukcije – 2.mjesto

Mateo Ovčarić – strojarske konstrukcije – 5. mjesto

Mihael Krznar – obrada materijala – 5. mjesto

Emerik Šafranko – fotografija – 2. mjesto

Posebno bih pohvalio Leona Jagića koji je najbolje napisao provjeru znanja i ostvario 37 od mogućih 40 bodova. Nažalost bodovi  iz praktičnog rada (37/50) i prezentacije rada (9/10) nisu bili dovoljni za osvajanje prvog mjesta.

Isto tako pohvalu je zaslužio i Emerik Šafranko kojem je nastup na Državnom natjecanju izmaknuo za 1 bod. Emerik se posebno istaknuo u praktičnom djelu natjecanja u kojem je ostvario 46 od mogućih 50 bodova.

Svi naši učenici polaze sedmi razred i sljedeće godine nova je prilika za dokazivanje.

Čestitam svima na sudjelovanju!

objavio: Ivan Čavlek   datum: 4. 3. 2022.