Započeo eTwinning projekt The enchanted world of books

Tijekom proteklog mjeseca skupina učenika iz 5. a i 5. b razreda sastajala se u školskoj knjižnici kako bi radila na prvim zadacima u sklopu projekta The enchanted world of books (Začaran svijet knjiga) koji OŠ Krapinske Toplice provodi u suradnji s partnerskim školama iz Poljske, Turske i Italije.

Početna aktivnost uključivala je izradu projektnog logotipa te odabir konačnog rješenja između nekoliko radova. Potom su učenici prisustvovali prvom online sastanku svih sudionika projekta kako bi  pokazali svoj logo,  predstavili svoju školu i razrede te upoznali učenike iz drugih uključenih država.

Projekt The enchanted world of books nastao je na inicijativu poljske osnovne škole Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. Karola Wojtyły w Czańcu u sklopu eTwinning platforme i namijenjen je prvenstveno poticanju čitanja kroz razne aktivnosti koje će učenici provoditi do kraja nastavne godine uz pomoć knjižničarke i pedagoginje.

objavio: Daria Mikulec   datum: 6. 4. 2022.