DANI KRUHA

Hodnicima Osnovne škole Krapinske Toplice danas su se širili mirisi ukusnog domaćeg kruha, makovnjače, orehnjače, bučnice, kiflica, mafina te ostalih proizvoda od brašna.

Sve to pripremili su roditelji, bake i učenici naše škole za Dan kruha koji smo proslavili.

Veselje učenika uvećao je poznati kuhar gospodin Tomislav Špiček koji je svojim veselim duhom i toplim pristupom obišao učenike i sve stolove na kojima su bili proizvodi.

Proizvode je blagoslovio župnik velečasni Marijan Gradinščak koji je sa veseljem prihvatio naš poziv.

Veliko hvala našem školskom zboru na čelu sa prof. Martom Turkulin – Horvat na izvođenju dvije pjesme , kao i prof. hrvatskog jezika Moniki Zaplatić koja je učenike spremila za recitaciju.

Nakon zajedničkog druženja i blagovanja dio naših učenika otišao je u park kod bolnice gdje su ponovili cijeli program pod budnim oko gospodina Špičeka i proizvode ponudili na prodaju gostima i stanovnicima Krapinskih Toplica.

Fotogaleriju možete pogledati OVDJE

Priloženi dokumenti:
20231017_102854[1].heic (2.70 MB)

objavio: Nikola Jakopčević   datum: 17. 10. 2023.