VJEŽBA CIVILNE ZAŠTITE "POTRES 2023"

U petak, 27. listopada 2023. godine s početkom u 15.30 sati, održava se vježba civilne zaštite pod nazivom „Potres – 2023“. Vježba će se izvesti u prostoru zgrade i dvorištu Osnovne škole Krapinske Toplice. Nositelji vježbe civilne zaštite su Općina Krapinske Toplice i OŠ Krapinske Toplice.

"Cilj vježbe je praktična provjera Plana evakuacije i spašavanja Osnovne škole Krapinske Toplice i spašavanje učenika i zaposlenika u slučaju mogućeg potresa i požara. Osim osposobljenosti djelatnika i polaznika škole za postupanje u slučaju izvanrednih situacija i valjanosti predviđenih pravaca evakuacije, promatrat će se osposobljenost i postupak u intervenciji operativnih snaga sustava civilne zaštite i žurnih službi"

objavio: Samson Štibohar   datum: 26. 10. 2023.