Popisi učenika pozvanih na Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika

Poštovane kolegice i kolege, dragi učenici, sudionici školskog Natjecanja iz HJ!

Nakon sastanka Županijskog povjerenstva KZŽ-e za provedbu Natjecanja iz HJ održanog 14. veljače 2024., na kojem su pregledani pristigli ispiti i tražena dokumentacija, Povjerenstvo je odlučilo o bodovnom pragu koji su učenici trebali prijeći da bi se kvalificirali za županijsku razinu Natjecanja.

U prilogu možete pogledati ljestvice pozvanih učenika.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na školskom Natjecanju te njihovim mentorima, a posebno pozvanima na županijsko Natjecanje na kojem im želimo dobar uspjeh. Sretno!

Županijsko povjerenstvo za provedbu Natjecanja iz HJ

Predsjedica Županijskog povjerenstva

Sonja Kuštan, prof., učiteljica savjetnica

Nakon sastanka Županijskog povjerenstva KZŽ-e za provedbu Natjecanja iz HJ održanog 14. veljače 2024, na kojem su pregledani pristigli ispiti i tražena dokumentacija, Povjerenstvo je odlučilo o bodovnom pragu koji su učenici trebali prijeći da bi se kvalificirali za županijsku razinu Natjecanja.

U prilogu možete pogledati ljestvice pozvanih učenika.

Županijsko povjerenstvo za provedbu Natjecanja iz HJ

Predsjedica Županijskog povjerenstva

Sonja Kuštan, prof., učiteljica savjetnica

Priloženi dokumenti:
Konacni_rezultati_8.r._2024..xlsx (12.26 KB)
Konacni_rezultati_7.r._2024..xlsx (12.47 KB)

objavio: Sonja Kuštan   datum: 14. 2. 2024.