Održane zimske radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

Tijekom drugih zimskih praznika našom je školom odzvanjao zvuk koraka i smijeh naših učenika, a sve zbog radionica koje su osmislili, organizirali i proveli naši vrijedni učitelji uz podršku Krapinsko-zagorske županije.

U ponedjeljak 19.2.2024. s učiteljicama Dorom Brlek i Sanjom Halapir učenici su „Jeli brojeve“. Proučavali su izvore znanja, računali postotke hranjivih tvari u namjernicama, izradili dijagrame i računali kalorijske vrijednosti namjernica te izradili plakate. Osim dobre zabave, cilj radionice bio je upoznavanje učenika s omjerima količina hranjivih tvari u namjernicama, osnovnim načelima pravilne prehrane te održavanjem zdravih životnih navika.

Zahvaljujući učiteljici Moniki Zaplatić, učenici su utorak, 20.2.2024. proveli U potrazi za blagom. Gdje se nalazilo blago? To su saznali sudionici radionice – učenici 6., 7. i 8. razreda. Tražeći sakrivene tragove, svaki tim označen bojom došao je do svoga blaga. Put do blaga i nije bio lagan, zadataka je bilo mnogo, a tragovi su bili dobro sakriveni. No to nije umanjilo želju učenika da budu prvi u traženju blaga.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (999.31 KB)
2.jpg (1.29 MB)
3.jpg (1,014.01 KB)
4.jpg (428.98 KB)
5.jpg (680.62 KB)
6.jpg (993.04 KB)

objavio: Mateja Posavec   datum: 1. 3. 2024.