Naša škola bila je domaćin županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika

U našoj je školi 20. ožujka 2024. godine održano županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika. Ponajbolji mladi jezičari okušali su se u poznavanju materinskoga jezika.

Natjecanje je započelo druženjem učenika tijekom doručka te kratkim prigodnim programom nakon njega. Program su izvele učenice 7. a razreda, članice Kraeativne radionice, Anja, Lara, Mia i Rea.
Nakon što su riješili ispit, sudionici Natjecanja su u školskoj multimedijalnoj učionici pogledali iranski film "Djeca raja".
Uslijedio je ručak tijekom kojega su natjecatelji znatiželjno iščekivali rezultate natjecanja. Nako ručka predstavljena im je ljestvica privremenoga poretka te su mogli pogledati ispite koje su napisali i usporediti ih s rješenjima.
Svi su učenici i njihovi mentori otišli kući punih ruku. Prigodne poklone za njih su izradili učenici nižih razreda, članovi grupe Rukotvorine, i njihova učiteljica Vesna Grozaj, te Mladi tehničari, učenici viših razreda, sa svojim mentorom učiteljem Ivanom Čavlekom. Svi su učenici dobili i vrećice s poklonima koje su za njih pripremile izdavačke kuće: Alfa i Školska knjiga.
Pobjednici su proglašeni sljedeći dan, nakon što je oblikovana ljestvica konačnoga poretka. Učenici koji su osvojili prva tri mjesta u kategoriji 7. i 8. razreda, kao i njihovi mentori, nagrađeni su vrijemdnim knjigama koje su osigurali sponzori.
Ćestitamo svim sudionicima natjecanja, a posebice pobjednicima!
Ljestvice konačnoga poretka u privitku su ove vijesti.

Priloženi dokumenti:
Rezultati_detaljno_8.r..xlsx (8.03 KB)
Rezultati_detaljno_7.r..xlsx (7.53 KB)

objavio: Sonja Kuštan   datum: 21. 3. 2024.