Proslavili smo Dan škole

U četvrtak, 9. lipnja 2022. obilježili smo Dan škole scensko-glazbenim programom koji su u Domu kulture izveli učenici OŠ Krapinske Toplice i područnih škola.

Program koji su osmislile učiteljice Mirjana Hanžić, Gordana Korunda, Mateja Agatić, Marta Turkulin Horvat i Sonja Kuštan uključivao je recitacije o iščekivanju ljeta, igrokaze i veseli Pačji ples, scensko uprizorenje pjesme naše petašice, pisma naših učenika protiv rata i o odrastanju, pjesme nastale tijekom proljetnih radionica, predstavljanje eTwinning projekta Zagonetke i mozgalice te, za kraj, efektan nastup školskog zbora koji je izveo pjesmu Engel njemačke grupe Rammstein.

Prisutne su pozdravili ravnatelj škole Samson Štibohar, načelnica Općine Krapinske Toplice Gordana Jureković, velečasni Marjan Gradinšćak te zavičajna pjesnikinja Snježana Šoštarko koji su čestitali učenicima, učiteljima i svim djelatnicima škole na uspjesima postignutima tijekom ove nastavne godine.

Fotografije: zagorje.com

objavio: Daria Mikulec   datum: 15. 6. 2022.