Poziv roditeljima na predavanje: Zašto je djeci važno čitati od najranije dobi?

U Velikoj dvorani Gradske galerije Zabok i u suradnji s Gradskom knjižnicom “Ksaver Šandor Gjalski” Zabok u ponedjeljak, 8. studenoga 2021. s početkom u 18 sati održat će se predavanje dr.sc. Anite Peti-Stantić i dr.sc. Gordane Keresteš s temom Zašto je djeci važno čitati od najranije dobi?

Pozivamo roditelje, odgajatelje, učitelje i sve zainteresirane za važnost čitanja, posebice čitanja djeci, da nam se pridruže u Zaboku ili online putem Zoom aplikacije. S obzirom na ograničeni broj sudionika, prijave za sudjelovanje su obavezne na broj telefona 049 286 463 ili mailom na kajkaviana@gmail.com.

Više informacija o događaju možete doznati na: https://kajkaviana.hr/zasto-je-djeci-vazno-citati-od-najranije-dobi-u-gk-zabok/

Svima koji se prijave na navedenu adresu kajkaviana@gmail.com šaljemo i poveznicu na Zoom sastanak ukoliko ne mogu fizički doći 8.11.2021. u 18 sati u Gradsku galeriju u Zaboku.

objavio: Mario Curman   datum: 29. 10. 2021.