Leon Jagić županijski prvak u elektronici!

U sklopu 65. natjecanja mladih tehničara održano je 16. ožujka 2023. natjecanje na županijskoj razini u Pregradi. Učenici OŠ Krapinske Toplice sudjelovali su na natjecanju u pet kategorija. Ostvareni su izvrsni rezultati.

U kategoriji strojarske konstrukcije (7. razred) Mateo Bogović osvojio je 6. mjesto. U kategoriji obrada materijala (7. razred) Teo Jagić osvojio je 2. mjesto. U kategoriji elektronika (8. razred) Leon Jagić  osvojio je 1. mjesto. U kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina učenik 5. razreda Jan Gradiški osvojio je 2. mjesto. U kategoriji fotografija Emerik Šafranko (8. razred) osvojio je 2. mjesto. Učenik Leon Jagić osvajanjem 1. mjesta stekao je pravo sudjelovanja na državnom natjecanju koje će  se ove godine održati od 2. do 5. svibnja u Vodicama. Rezultati po kategorijama nalaze se u priloženom dokumentu.

Čestitam svim učenicima koji su ove godine sudjelovali na školskoj i županijskoj razini natjecanja .

Ivan Čavlek, učitelj tehničke kulture

Priloženi dokumenti:
NMT_zupanijsko_2023_rezultati_izvjesce.xlsx (14.98 KB)

objavio: Ivan Čavlek   datum: 21. 3. 2023.