Naši djelatnici na ljetnoj školi u sklopu projekta "Daroviti u fokusu"

Tijekom proteklog tjedna, od 22. do 25. kolovoza 2023., djelatnici naše škole sudjelovali su na ljetnoj školi u Sisku namijenjenoj sudionicima projekta "Daroviti u fokusu - izgradnja ljudskih kapaciteta u osnovnoškolskom sustavu odgoja i obrazovanja za rad s darovitim učenicima na područjima poduzetništva i aktivnog građanstva".

U okviru četverodnevne edukacije naši su djelatnici polazili predavanja i radionice kako bi, u narednim fazama projekta, zajedno s ostalim partnerima sudjelovali na izradi priručnika za rad s darovitim učenicima u razrednoj i predmetnoj nastavi za područja aktivnog građanstva i poduzetništva.

Nositelj projekta je Callidus - ustanova za obrazovanje odraslih, a partneri su FC Education Nordic, FC Adria Solutions, OŠ Ivo Kozarčanin, OŠ Ante Kovačića, OŠ Kistanje, OŠ Zlatar Bistrica i OŠ Krapinske Toplice.

objavio: Daria Mikulec   datum: 28. 8. 2023.