Početak nove školske godine!

Prvi dan, uz zvono za početak nastave, toplim riječima zaželjeli su nam sretan početak pročelnica kulturu i obrazovanje  KZŽ Mirjana Smičić Slovenec; načelnik općine Krapinske Toplice Ernest Svažić, župnik Marijan Gradinšćak i ravnatelj škole Samson Štibohar.

Zahvala svima koji su nam potpora u nastojanju kvalitetnijeg obrazovanja.

Nova školska godina obećava nam mnoštvo promjena i izazova. Uz izazove osnova odgoja i obrazovanja su učitelji koji će u  nastavu biti medij razvoja mladih talenata i poticaj ka izvrsnosti.

Školske klupe su spremne za stjecanje novih znanja i vještina koje ćemo vrednovati  za učenje, kao učenje i vrednovanje naučenog.

U novoj školskoj godini za sve učenike smo uljepšali prostor škole  a posebno novo uređeni hodnik i garderobni ormarići za sve učenike. Zahvale svim roditeljima koji su pomogli u akciji sakupljanja sredstava za nove ormariće. Posebna zahvala Općini Krapinske Toplice i obitelji Ivana Čermak na velikim potporama .

Samson Štibohar,prof.

objavio: Marijo Balašković   datum: 9. 9. 2019.