NAŠA ŠKOLA OPET NAJBOLJA NA ŽUPANIJSKOM KROSU

U našoj školi održan je 30 10.2013. županijski kros učenika osnovnih i srednjih škola.

Šesnaesti puta za redom najuspješnija je bila naša škola. U svim kategorijama osvojili smo pehare.

U kategoriji učenica 5. i 6. razreda naša ekipa u sastavu LEANA PAPEŠ, ANAMARIJA BUDIĆ, LANA HALAPIR I LARA LONČARIĆ osvojila je prvo mjesto ekipno. U kategoriji učenika 5. i 6. razreda naša momčad u sastavu MATIJA MIHALIČEK, MISLAV MARTINEC, PATRIK POSPIŠ I DOMINIK PLEČKO osvojila je 3. mjesto ekipno. U kategoriji učenica 7. i 8. razreda naša ekipa u sastavu MARINELA KOVAČIĆ, PETRA FUČEK, PATRICIJA PEVEC I MATEJA GOLUBIĆ osvojila je 3. mjesto ekipno a Marinela je osvojila drugo mjesto pojedinačno. U konkurenciji učenika 7. i 8. razreda naša momčad u sastavu MATIJA ZALUKAR, NEVEN PRACAIĆ, PERICA PRACAIĆ I KRISTIJAN KRAMARIĆ osvojila je prvo mjesto pojedinačno. ČESTITAMO!!!

Cjelokupne rezultate pogledajte u prilogu.

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_ZUPANIJSKOG_KROSA_ODRZANOG_30.docx (76.16 KB)

objavio: Željko Fort   datum: 30. 10. 2013.